Co je Shamballa? 

 
Energie Shamballa se mi jeví jako takzvaná „ jízdenka k vzestupu“.
Shamballa  je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003 a je prezentován, jako dar Mistra Saint Germania.  Channelovala ho June Stephansen v roce 2003.
Frekvence ( chvění, vibrace ) celé planety – lidstva – se stále zvyšuje díky duchovní práci mnoha lidí. Díky tomu je Shamballa je přístupna všem, kteří po tom zatouží.
K metodě a systému energie Reiki kterou vyučoval Dr. Mikao Usui, a který se dá považovat za jakýsi předvoj Shambally, byl přidán větší počet informací.
Symboly Reiki, které byly doteď na zemské rovině po několik desetiletí a byly laděny v nižších vibračních energiích 3. dimenze, se stávají po naladění do Shambally silnější a účinnější.
Větší část tohoto energetického systému, pocházejícího z Atlantidy, byla tisíce let ztracená.
Země v současné době vstupuje do vyšších vibračních frekvencí a na základě této změny byly vysílány 5D SYMBOLY SHAMBALLY pro posun do 5. dimenze.
Oproti Usuiho systému Reiki je práce s Shamballa  jednodušší.
U energie Shamballa nepotřebujete znát žádné symboly. Při zasvěcení jsou vám symboly vloženy přímo do aury.
Takže pak už pracujete pouze s energií a s úmyslem.
Po naladění do energií Shamballa u mě nastalo celkové uklidnění, zintenzivněl pocit vnitřní harmonie, rovnováhy a klidu. Energie Shamballa mi otevřela prostor do dalších oblastí mého esoterického života, o kterých jsem již dávno věděla, že někde jsou, ale před tím, jsem  nevěděla kde hledat.
Pomohla mi, se postupně zbavovat starých vzorců a schémat, které jako lidi mezi sebou běžně praktikujeme, a kterými se necháme stahovat do energií, které blokují náš život jinak.
Shamballa mě učí žít v rytmu jednoduchých pravidel vesmíru a života a plynout řekou Života.
…je to silná, intenzivní a přesto velice jemná energie, která dává pocit klidu.
Energie Shamballa je moje srdeční záležitost.
S její pomocí dokážeme snadno a účelně vyléčit bolest hlavy, zubů, kolene atd., můžeme dokonce snížit otoky po bodnutí hmyzem. Při celkové aplikaci na „ klienta“ dochází u něj k celkovému uvolnění a regeneraci pocitu klidu, harmonie a štěstí.
Při použití této energie každý pochopí, a uzná i „ nevěřící Tomáš „, že na práci s energiemi „ něco je“…ne, já nemám za potřebí ani nechci a nehodlám kohokoliv přesvědčovat, ale….