Energetická harmonizace energiemi, včetně očištění fyzického, aurických i éterických těl od parazitujících entit, duší.

 
Při harmonizaci energiemi se mi občas stává, že přesto, že klienta zharmonizuji po energetických centrech a vyčistím jeho bloky, je klient smutný, nebo bez nálady.
Zdá se, že jej něco tíží.
Smutnými a unavenými jsou často děti i dospělí lidé, kteří trpí nespavostí, náměsíčností, bolestmi hlavy či nemocemi kůže…
Ve své praxi se velmi často setkávám s tím, že za příčinou těchto nemocí a příznaků nejsou jen fyzické a harmonizační bloky současného těla, ale duše a dušičky.
Některé duše si klienti přinášejí nevědomky z minulých životů – držet se jich mohou z lásky nebo naopak ze msty, jiné se na klienty přisají jen tak, další proto, protože neví, že mohou odejít do Světla a nebo ví, že mohou do Světla a neví kudy….
Malá holčička trpěla atopickým ekzémem – maminka s ní prošla řadu odborných vyšetření, odběrů krve a lékaři nasadili – kortikoidy. Když přišly ke mně – zjistila jsem, že holčička měla na sobě duše z minulých životů – nejdříve se mi ohlásila jedna hlavní duše a mnoho malých – bývalý manžel, kterého kdysi zneužívala, podváděla – dal jí upálit a protože zničila svým chováním i jeho život, rozhodl se ji po své smrti trestat svoji věčnou přítomností, k němu se přidali někteří z těch, kterým za živa také ubližovala. Když odešla tato duše s množstvím malých, do Světla, stále se mi něco nelíbilo a po chvilce se mi ozvala druhá duše, druhého manžela, kterého si vzala kvůli jeho bohatství, ale pak týrala jeho i poddané, nic jí nestačilo, služky i muže trestala fyzickými tresty – jejímu muži došla trpělivost a do obličeje jí „ chrstl“ kyselinu, která způsobila popáleniny s následným úmrtím, také on se po své smrti rozhodl neopustit svoji ženu. Po odvedení i této duše, se klientka začala ekzému zbavovat. 
Malý chlapec byl náměsíčný. Při měsíci úplňku si uprostřed noci hrál s kostičkami, chodil po domě, ráno byl unavený, nevyspalý, ale nic si nepamatoval.
Chlapečka jsem čistila na dálku.
Také na něm jsem našla několik duší. Jedna z nich byl jeho kamarád z minula.  Kdysi spolu loupili, přepadali počestné kupce, pak se spolu rozhádali kvůli kořisti. Můj klient svého přítele v noci okradl a v domnění, že již nežije, nechal jeho tělo v lesích na pospas, ten zemřel. Jeho duše si však počkala a v současnosti se nalepila na dětské tělíčko, po odvedení této a ostatních duší do Světla, nebo kam patří – se mému malému klientovi ulevilo, celkově se zklidnil a již téměř rok jej měsíc v úplňku nechává v klidu spát.
Další holčička přišla s úpornými bolestmi hlavičky. Při čištění jsem i na ní zjistila přivtělené duše. Tou hlavní byla duše kata a ta se na projev lásky a oddanosti usídlila  mezi obratly krční páteře. Holčička byla v minulosti krutou šlechtičnou. Kdo se jí nelíbil byl těžce trestán. Na jejím dvoře měl kat stále svoji práci. Za práci měl slušný příjem, a proto byl své živitelce zavázán a platonicky ji miloval. Na dvoře proběhlo povstání lidu, ti krutou paní odsousili k trestu smrti stětím hlavy a popravu provedl právě její kat. Na důkaz své oddanosti spáchal sebevraždu a jako duše se oddaně přisál na místo, kde kdysi vedl ránu sekerou…po odvedení jeho i ostatních duší se začalo holčičce ulevovat….po čase přišla opět unavená s bolestmi, zjistili jsme, že se na ní přilepily tři duše – otec a jeho dva synové, kteří padli za války. I tyto duše jsme odvedli, holčičce se ihned po sezení ulevilo….
Vím, že tyto příběhy vypadají jako pohádky, ale tak to bylo, doopravdy. Příběhů duší jsou spousty, jen jsem zde chtěla popsat i to, co může trápit i Vás, aniž by jste o tom věděli.
Klienta, který si žádá toto sezení nejdříve u sadím, potom se napojím na jeho Vyšší Já, entity odvádím sama pomocí regrese a kyvadélka. Klient po celou dobu pouze sedí se zavřenými – pokud je mu to nepříjemné – otevřenými oči a dívá se do přírody.
Po odvedení duší a vyčištění všech těl, otisků a uzavření Brány času je první fáze sezení u konce. V druhé fázi klienta zharmonizuji přes jeho energetická centra.
Upozornění – klientům se uleví, ihned po sezení, ale protože se jejich fyzické tělo začne zbavovat dlouhotrvajících  disharmonických bloků, na klienta padne únava.
Doporučuji tato čištění k večeru, či večer, aby si klient mohl odpočinout. Druhý den je vše v pořádku.
Provádím-li toto čištění dětem na dálku – domluvím se s rodiči, a když děcko usne, s rodiči si zavoláme. Rodiče sedí u lůžka a chrání děcko před pádem z postýlky.
Někdy bývá čištění silné a děcko se potí a hází s sebou na postýlce, jde jen o přechodnou dobu, která nejdéle do 30 minut ustane. Po čištění se s rodiči opět telefonicky spojím a konzultujeme stavy, prožitky a vjemy.
Ráno se dítě probudí svěží, klidné a hlavně o ničem nic neví….