Čištění těžkých negativních energií, rušení přísah a slibů z minulých životů

 

Máte pocit, že nemůžete být nikdy šťastní?
Máte pocit, že se všichni kolem vás mají lépe?
Nerozumíte si s někým v rodině a nevíte proč?
Máte pocit, že trpíte a nevíte za co?
Máte dědičné problémy?
Sliby - překážky, které zabraňují klidnému proudu toku štěstí, peněz, zdraví a klidu, jsme složili v některém z našich minulých životů a dnes o tom nevíme. Přesto tyto sliby jsou překážkami klidného toku energie.
V minulých společnostech, ve kterých jsme žili, byly však tyto sliby někdy nutné, jindy vynucené.
Tyto sliby se dávali při vstupu do klášteru – odevzdali jsme svůj majetek a slíbili Bohu, že nám stačí – chléb, voda a modlitby a nic víc ke spokojenému životu nepotřebujeme ( dnes nemůžeme sehnat práci, ušetřit peníze atd.), žena po znásilnění – se zařekla – už nikdy nechci chlapa ani vidět ( dnes má problémy se sexuálním životem ), vyzvědač – dal přísahu – když mě chytí nikomu nic neřeknu – dodnes z toho pramení problémy s komunikací atd. 
Některé přísahy byly stvrzeny negativními emocemi – „ nenávidím tě – přísahám, že se pomstím“, „ slibuji, že tě zničím“, „ za to mi draze zaplatíš“ – proto se musí zrušit odpuštěním.
Sliby byly tehdy většinou zpečetěny přísahami, tyto přísahy jsou bohužel zaznamenány v Akášické kronice našeho života. Když jsme sliby dávali, neurčili jsme dobu jejich trvání, a proto jsou složeny na neurčitý čas, který trvá až do současnosti..
Pokud se snažíme v současnosti vymanit ze svého slibu, tím jej chceme porušit.
Oprostit se od starých slibů a přísah lze mnoha způsoby ( samozřejmě, každá duše je jiná, a tak na ni platí jiný postup ) například hypnózou, regresní terapií.
Další způsob odpuštění a očištění je s mojí pomocí, kdy vás bezpečně provedu rituály Očištění a Odpuštění, tak jak bude třeba pro vaši úlevu a očištění karmického bloku.