Rok 2012

 
Na naší planetě Zemi je dvanáct Strážců moudrosti, kteří mají stejná poselství. Jedním ze Strážců moudrosti je Kiesha Crowter, která se jako blonďaté děvčátko narodila indiánské matce, do indiánské rodiny. Od malička byla učena a iniciována, ve svých třiceti letech byla povolána a stala se šamanskou pro domorodé kmeny Sioxů a Salishů, aby založila svůj vlastní kmen. Kmen Mnoha Barev, ve kterém má za úkol sjednotit všechny lidi na planetě Zemi.
Na otázky co se bude dít v roce 2012, hlavně v den 21.12.2012 a jak se mohou lidé co nejlépe připravit na příchod změn, Kiesha Crowter odpovídá:
„ Každý hovoří o tom, jak se svět změní, nebo jak skončí. Někdo dokonce tvrdí, že se neděje  a nebude dít vůbec nic. Jsou napsány knihy o roce 2012, v nich jsou popsány různé nadcházející události, vnímaví lidé v nich popisují vzestup vibrací a vzestup lidského vědomí. Jsou to knihy od různých autorů z celého světa, v nichž popisují svoje vize a názory, ale také různé domněnky a spekulace. Tyto knihy nepocházejí od národa Mayů. Praotec Mayů Don Alejandro, který je dědem všech Mayů a je nositelem veškeré jejich moudrosti, teprve před několika měsíci veřejně řekl, že se náš svět opravdu změní, avšak na rozdíl od různých spekulací a šíření strachu, je to důvod k radosti. Řekl, že opravdu nastává toužebně očekávaný okamžik, kdy se má lidstvo posunout o stupeň výše. Tento posun je o zvýšení vibrací, tím pádem o změně vnímání času. Skončí bytí v lidských myslích, které trvalo tisíce let, kdy e vědomí lidí vzdálilo od jejich srdce, kdy se lidé přidali k organizovanému náboženství, vedli války, dychtili po moci a bojovali kvůli všemu, co chtěli získat.
Don Alejandro a celý mayský národ již od dob, kdy byli předky Atlanťanů, zůstali vždy a po celou dobu v srdci. Vědí, jak žít svůj život ze srdce, z citů, jak se ze srdce rozhodovat.
Nyní nám přinášejí poselství, že musíme změnit způsob myšlení a jednání, nebo zabijeme matku Zemi a navzájem se pobijeme. Musíme začít žít ze srdce. Když si představíme, že jednotlivé vědomí se spojilo s vědomím srdce, přestaneme být lidmi, kteří žijí stále z mozku, z ega, kde vládne chamtivost a touha po moci. Jen tak začneme být lidmi, kteří se vzájemně milují, tím změníme svůj život, životy ostatních a celou planetu. Budeme žít jiným způsobem.
Rok 2012 je koncem světa, jaký známe. To neznamená, že bude vše zničeno.
Samozřejmě, že něco se začne dít, protože matka Země se posunuje a obrací a my všichni víme, jak říkají Mayové už po staletí, že se posunou póly. To je skutečný fakt. Děje se to právě teď. Sever už není severem. Had světa a života se posune. Věci se budou hýbat, změní to trochu i naši krajinu. My všichni projdeme velikou změnou. Neznamená to utrpení, ale změní se energie na naší planetě, změní se energie v nás. Naše vědomi vzroste, budeme více intuitivní, více naplněni láskou.
Nevěnujte svoji energii starostem, co všechno by se mohlo stát. Místo toho věnujte energii myšlenkám, že žijeme na této planetě v tak zázračné době, kdy můžeme sledovat a prožívat, jak se lidé sjednocují ve vědomí srdce, jak si zvyšujeme vědomí a jak užíváme své mysli, srdce a vědomí k vytvoření lepšího světa. Na naši planetu již nyní přicházejí nové, krásné, zázračné energie z velkého Vesmíru. Stromy více vibrují, Země více vibruje. Jelikož i lidské vědomí stoupá, vycházejí a stále více budou vycházet najevo starověké pravdy, které jsou před námi obyčejnými lidmi po mnoho tisíc let skrývány.
Lži a další špatnosti tu nemohou zůstat, musejí se rozpadnout, tak vyjde najevo pravda a nude známa celé veřejnosti. Moc, náboženství a „velké peníze“ se začnou rozpadat, tím budou vycházet najevo skryté pravdy a lidé si uvědomí, že byli velmi dlouho a velice klamáni. To otřese jejich základy a uvědomí si, že každý máme veškerý potenciál a veškeré právo, vrozené právo, abychom svobodně stvořili svět, v jakém si přejeme žít.
Žádá se po nás, po nejsilnějších ze silných, kteří teď žijeme na této planetě, abychom si uvědomili, kdo jsme, abychom si uvědomili svá srdce a abychom vytvořili jiný svět.“
Všechny následující energie a meditace nám všem poslouží k uzdravení, k očištění, ke zvýšení našich vibrací a našeho vědomí, ke spojení se svým srdcem, ale také nám pomohou vysvětlit různé události a mohou nám podat spoustu nových informací a poznání.