Zasvěcení do energií Ra – Sheeba  I.stupeň

 
Energie Ra-Sheeba je velmi silná část dostupné kosmické energie. Jedná se o zasvěcení boha slunce Ra, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců.
Její síla ani toho největšího pochybovače nenechá na pochybách, že tady proudí energie, která naplňuje, hřeje a léčí.
Ra-Sheeba přitahuje lidi, kteří jsou na tuto energii připraveni a jsou naladěni přijmout tyto mocné frekvence.
Co se stane po zasvěcení:
Léčebná energie Ra-Sheeba pracuje přímo na energetických centrech - čakrách, na našem biologickém systému, pracuje na duchovním těle, mění naši DNA.
Vaše elektro-magnetické pole se rozšíří, vy se stanete zářičem světla, pozitiva, což bude mít vliv nejen na vás samotné, ale i na celé vaše okolí a všechny, se kterými přijdete do styku.
Po zasvěcení se mění barvy aury na zlato-bílo – světle zelenou.
Zvýší se vaše vibrace.
Učí a spojuje nás s láskou, která je tou nejdůležitější vibrací při našem vzestupu na všech úrovních.
Zasvěcení  vás otevře proudu lásky uvnitř vás samotných.
Dodává vnitřní sílu.
Dostanete nadhled do jistých životních situací.
Budete-li chtít, naučí vás astrálně cestovat.
Chceme-li  tuto energii dneska prožívat a nechat se „znovu“ zasvětit, musíme nejdřív cítit vnitřní touhu po této energii. Musíme se stát „strážci“ této energie. Musíme se cítit připraveni v našem nitru. Musíme být připravení přijmout tuto mocnou lásku. Musíme být připraveni, tyto staré – nové vibrace přijmout, uložit a ukotvit v hloubce našeho srdce.
Kdo může být zasvěcen do Ra-Sheeby?
Ra-Sheeba není energií Reiki, a proto zájemce nemusí být mistrem Reiki. Přesto ale není zasvěcením pro úplné začátečníky, a proto  doporučuji mít zkušenosti práce s energií a zasvěcení v tomto případě poskytuji pouze v souladu s vibrační úrovní adepta.
Zasvěcení je proto nejvhodnější pro ty, kteří absolvovali 2. stupeň Reiki nebo podobné techniky, ale i pro ty, jejichž vibrace energetického pole se nacházejí ve vyšších vibračních spektrech (možno zjistit kyvadlem, intuicí nebo jinými technikami).
Mnozí, kteří léčí Ra~Sheebou mají tuto energii nedokonale zasvěcenou a z toho důvodu účinek léčby není trvalý. Problémy se postupně vracejí.
Zasvěcení do Ra-Sheeby
Během zasvěcení do prvního i druhého stupně můžete mít velmi silnou zkušenost setkání s vašim vyšším Já, setkání s bytostmi Ra-Sheeby.
Můžete zažít minulé životy v Egyptě, i Atlantidě,  také můžete pocítit přítomnost dračích průvodců, kteří s námi byly už od doby bájné Atlantis.
I. stupeň
Základní uživatelský stupeň, který obsahuje veškeré základní učivo, včetně předání 12 symbolů a zasvěcení do systému. Tento stupeň by měli absolvovat pouze ti zájemci, kteří mají hodně vysoké osobní vibrace. 
Po vzájemné dohodě je možné zasvěcení i na dálku.
Při zasvěcení obdržíte skripta a certifikát.