Základní kurz práce s kyvadélkem

 
Kyvadélko
Od chvíle, kdy jsem začala objevovat cesty do spirituálního světa s jeho mnoha různorodými energiemi, je mi dobrým pomocníkem kyvadélko. Stejně, jako vy, kteří čtete tyto řádky i já se zpočátku ptala, proč kyvadélko někdy funguje, někdy ne, proč to někteří lidé umí a u jiných proč se chová jako přimrzlé. Po té, co jsem absolvovala kurz LSVJ, a v následujícím období začala hodně experimentovat s fantastickými možnostmi této metody pokrokové práce s energií, připojilo se rychle jedno poznání k druhému, a já pochopila. Kyvadélko a důvody, proč a jak funguje, jsou podle mého názoru příliš důležité, než aby byly známy pouze malému kruhu zasvěcených, a tak jsem se rozhodla otevřít kurz základní práce s kyvadélkem, kde se každý naučí:
- jak si vybrat správné kyvadélko
- jak jej očistit
- jak o kyvadélko pečovat
- jak jej naprogramovat – základní odpovědi odpovědi ano, ne
- jak překonat počáteční těžkosti – pokud kyvadélko nemluví, nebo pokud jeho odpovědi nejsou správné
- jak neovlivňovat kyvadélko
- jak pracovat, aby vás práce nevyčerpávala
- probudíte své schopnosti pracovat s kyvadélkem
- naučíte se, jak si vytvořit vlastní tabulku pro práci s kyvadélkem
- naučíte se, jak prakticky pracovat s kyvadélkem při praktické práci s energií
- seznámíte se také podrobně s čakrami a to nejen teoreticky, ale i prakticky
- jak čakry čistit a odebírat z nich balast a jak aplikovat energii a léčit
Zkrátka posláním tohoto  kurzu je, naučit se základní práci s kyvadélkem tak, aby se stalo vaším nejlepším kamarádem, přítelem i rádcem.
Ke kurzu obdržíte skripta, se základními tabulkami.
Přinéste si prosím, na tento seminář vlastní kyvadélko, nejlépe křišťálové, nebo z jiného kamene. Nejsou vhodná kyvadla z kovu, z úmělé hmoty a ze dřeva. Doporučuji nevybírat kyvadlo na internetu, ale osobně. Pak máte možnost zvolit takové s kterým se Vám bude dobře pracovat. Na internetu je široká nabídka kyvadel, ale nikdy nevíte, zda to které dostanete poštou bude přesně to, které si na obrázku zvolíte, může být s puklinkou či v nepatrně jiných barvách a vy ho pak již nebudete moci používat.
Pro ty z Vás, které práce s kyvadlem zaujme natolik, že zatoužíte ve studiu tohoto umění pokračovat, nabízím možnost pokračování na kurzu kyvadla prostřednictvím metody LSVJ ( Léčení Skrze Vyšší Já ). Tato metoda již umožňuje duchovní, psychické i zdravotní problémy z tohoto, ale i minulých životů LÉČIT. Pro ty z Vás, kteří absolvují základní kurz kyvadla, je kurz LSVJ cenově zvýhodněný.