Kurz práce s kyvadlem

 
Také vás zaujala práce s kyvadélkem?
 
Už naše prababičky pomocí přívěsku na řetízku nebo prstýnku zavěšeného na niti, věštily zda se narodí kluk nebo holčička, kolik se dceři narodí dětí, jak velká bude úroda nebo jak dlouhá a tuhá bude zima…
 
Určitě se každodenně, ve vaší hlavě rodí spousta otázek, určitě Vás zajímá zda se pro Vás hodí ta či ona věc, potravina, doplněk, nebo jaký je  průchod energie na čakrách, jak je pomocí kyvadélka čistit a dobíjet. S kyvadélkem také můžete označit příznivé a nepříznivé zóny v bytě a mnoho dalšího.Pro správnost a úplnost informací, které tímto způsobem žádáte a které dostanete, je třeba, ale  dbát na daná pravidla, neboť jejich dodržování je základem této práce.
 
Už tím, že bereme do ruky kyvadélko, otevíráme se komunikaci s jemnohmotným světem.A v tomto světě, nejsou jen ochránci a hodní milující andělé. Jsou zde i jiné astrální bytosti, které mají podobnou podstatu, jako andělé, ale velmi negativní energii.Mohou se na Vás napojit a vyvolat  nejen psychické, ale také fyzické problémy.Při práci s kyvadélkem, je proto důležitá ochrana od našich milých ochránců, kteří neúnavně s láskou stráží naše kroky.
 
V základním kurzu práce s kyvadélkem se seznámíte s pravidly a osvojíte si základní techniky práce s kyvadélkem.
 
Kurz LSVJ je pokračovacím kurzem, který prohloubí Vaše dovednosti při práci s kyvadélkem.
Spojením speciálních spirituálních technik a channelingu vznikla tato technika.
 
Metodou LSVJ je možné odstranit negativní energie, zharmonizovat čakry, srovnat jemnohmotná těla, odstranit všechny karmické bloky a zátěže až do minulých životů po celé časové linii.
Lze vytestovat příčiny nemocí a způsob jejich odstranění, mentální návyky a kdy a kde tyto programy vznikly.
Touto metodou lze také čistit zvířata, místnosti, domy, geopatogenní zóny, negativní energie a mnoho dalších problémů, které lidem komplikují život…
 
Metoda LSVJ je léčbou Duše a všech jejích zranění. Metoda LSVJ  je také nástrojem pro rozvoj a navyšování Vaší emoční inteligence.
Přijmete-li  účast na těchto kurzech, budu se na vzájemnou spolupráci moc těšit. Bude pro mě velmi radostné sledovat pak váš osobní a duchovní růst, když neodložíte skripta trvale do šuplíku a když nenecháte usnout své probuzené schopnosti.
 
V dohudnutý čas, před kurzem všem přihlášeným účastníkům dálkově provádím čištění: na bloky pro tuto práci a příjem informací, aby se snadněji učili.
 
Kyvadýlko - pokud máte vlastní, doneste si jej na kurz. Pokud kyvadýlko nevlastníte, nevadí, na kurzu je dostatečný a rozličný výběr kyvadýlek, která si můžete zakoupit v den kurzu za velmi příznivé ceny. Navíc, všechna kyvadýlka pro vás jsou vybírána s Vyšší pomocí a láskou.