Sedm paprsků Archandělů

 
to je
Sedm barev duhy
to je
Sedm paprsků lásky
to je
zasvěcovací obřad do energie archandělů
 
Paprsky Archandělů
Naladění do energie Paprsky archandělů nabízí možnost intenzivního spojení s bytostmi sedmi archandělů a jejich odpovídajícími paprsky.
Těchto sedm spojení je umožněno jedním zasvěcením - spojí vás s každým jednotlivým archandělem a poté budete mít možnost intenzivnějšího kontaktu v použití mocných paprsků kosmického spektra.
Andělské zasvěcení Vás připojí k Vašemu vlastnímu osobnímu průvodci nebo andělovi a přinese Vás blíže a vyčistí a pozvedne Vaše vibrace k andělským sférám. To může urychlovat Vaše léčitelské schopnosti a komunikaci s anděly. Nanebevzatí Mistři a andělé nám pomáhají při léčení, při všech oblastech naší práce, ale i v životě jako takovém.

Archandělé přinášejí andělskou posilu, pokud vyhledáme jejich pomoc. Tato posila nám pomůže uvolnit strach, stejně jako další negativní emocionální stavy, které nám brání ve využití našeho skutečného potencionálu. Negativní emoce nám oslavují ducha. Pomáhají nám rozpoznat a dodat lásku, odvahu vnitřní spokojenost a stát se plně celistvými a překonat polaritu. 
Spojení s vyššími úrovněmi a božským bytím
Zvládnutí každodenního života
Integrace vibrací do těla a spojení se Zemí, se zemskou energií
Energie Archandělů je založena na evropské tradici, jejíž kořeny sahají až do Atlantidy a tyto prameny se nám nyní otevírají.

Účel andělských zasvěcení je v napojení na léčivé světlo andělů. Jejich energie můžeme využívat při léčení, čištění, vyvažování a celkovou harmonizaci, a to nejen na tělech fyzických, ale i jemnohmotných, při čištění naší aury, odvádění přivtělených duší, ke sladění s vyššími oblastmi andělského vědomí.
Stejně tak, jak naše sluneční světlo procházející hranolem se rozkládá do sedmi barev duhy, tak i kosmické světlo se na svém sestupu od obrovských sluncí od center spirální mlhoviny až ke sluncím s jejich planetami rozkládá v sedm hlavních paprsků. Těchto sedm hlavních paprsků vyživuje veškerý život s jeho specifickými čistými silami a vlastnostmi. Rozpoznání těchto sedmi paprsků a jejich používání tvoří nejdůležitější výzbroj pro práci na duchovní cestě při proměňování záporných poměrů na Zemi a také pro naše vlastní očišťování.
První paprsek - archanděl Uriel
Druhý paprsek - archanděl Gabriel
Třetí paprsek - archanděl Jofiel
Čtvrtý paprsek - archanděl Rafael
Pátý paprsek - archanděl Michael
Šestý paprsek - archanděl Raziel
Sedmý paprsek - archanděl Zadkiel 
Jedná se o silné energie, předpokladem pro naladění jsou energie Léčení s anděly nebo Andělské Reiki.
Při absolování kurzu obdržíte rozsáhlá skripta a certifikát.