Egyptská kartuše (egyptian cartouche)

Jedná o zasvěcení do EGYPTSKÉ MAGIE.

Jsou to velice silné energie. Vřele doporučuji, jsou to jedny z nejsilnějších energií, kterými jsem prošla.
Zasvěcení probíhá souhrnnou silou 25 iniciačních karet - jedná se tedy o celkem 25 zasvěcení do starověkých typických univerzálních symbolů Egypta, které mohou zvýšit léčebnou sílu a urychlit psychický vývoj.
Dále projdete iniciací Yodem, což je speciální proces otevírající vaši srdeční čakru. Symbol Yod pomáhá vyvolat z hlubin vaší osobnosti duchovní schopnosti, které jsou skryté ve vašem nitru a které je potřeba ve vás aktivovat. 

 

Předám Vám 25 karet se staroegyptskými symboly, zasvěcené speciálně pro Vás.
Starověké egyptské symboly zobrazené na kartách zachycují esenci sil nebo energie, které řídí vesmír.
Každá karta může být použita:
- pro meditaci
- k léčení
- k magickým účelům
- jako talisman
- pokud jsou karty seřazeny do nejrůznějších seskupení, pak mohou posloužit jako vhled do snů či jejich výkladů, k řešení rodinných nebo emocionálních problémů, finančním či obchodním zájmům, k léčení a udržení zdraví, k ochraně, k duchovnímu hledání nebo pro řešení nejrůznějších hádanek života.
Karty vám poskytují hojivou sílu, zvyšují vaše dovednosti, ochraňují vás a ukazují směr duchovní cesty.
Egyptský cartouche vám pomůže dosáhnout jemné rovnováhy. Staví most mezi běžným denním životem a Vyšším vědomím, které je na vzestupu díky věku Vodnáře.

Cena: 2.000Kč za všechna zasvěcení + energeticky zasvěcené zalaminované kartičkyObdržíte: poštou manuál a zalaminovaný certifikát