Zasvěcení

 
Naprosto netušené možnosti Vám přinese přijetí zasvěcení do  Boží pečeti.
Základní myšlenkou je, že pouze přijímáte, nic nevysíláte. Jste kanálem pro kontakt s Bohem. Naučíte se poskytnout své tělo jako nástroj léčby, jako nástroj odpuštění. Přijmete postoj - jít energii stranou- tedy pozvat Boha do sebe, rozpečetit svoji duši a své ruce a pak … ustoupit jeho velikosti a vůli -
„ DĚJ SE VŮLE TVÁ, JAKO V NEBI, TAK I NA ZEMI“!
Poznáte jaké to je důvěřovat Bohu. Pocítíte ten nejsilnější dotyk moudrosti a lásky, pocit bezpečí. S důvěrou se můžete opřít a neviditelné ruce Vás podepřou …
Naučíte se aktivovat Boží světlo, tím obnovíte své spojení s12D úrovněmi, oživíte tak 12 vláken DNA, změníte své osobní vibrace. Zásahem do našich úrovní zasahujeme i do všech 12 vláken DNA, která se pak mohou obnovovat ( je vědecky dokázáno, že tzv. indigové děti mají již 5 párů = 10 vláken, jsou tak schopny se vyléčit i z rozvinuté formy AIDS, kterou získaly od své matky, kromě toho mají již od narození paranormální schopnosti ).
Zjednodušeně řečeno – funguje to tak, že Vy sami se naplníte světlem a okolí se začne dolaďovat na vaši Světelnou vibraci. Nejlepší přístup ke klientovi je od 8. vrstvy směrem k fyzickému tělu. Nejvíce „potíží“ je vtištěno do 8. vrstvy aury (karma), proto je nejlepší vycházet právě z ní.
Naším cílem tedy není pouze „uzdravit se“, ale hlavně VYVÍJET SE nejen jako jedinec, ale jako součást celku. To tato energie umožňuje.
Historie
Jako první přinesla tuto nádhernou energii učitelka Taisha Tauma, která ji zprostředkovala ostatním lidem, ač ji dříve mohla využívat pouze ona. Se svolením Boha ji mohla rozšířit dál.
Hovoří Taisha Tauma:
Boží pečeť mi byla předána před několika lety. Tímto naprosto nečekaným zasvěcením se mi otevřely možnosti naprosto netušené. Propůjčit své tělo Bohu bylo, je a vždy bude jedinečným transcendentálním zážitkem. V počátcích jsem měla pečeť předávat jen určitým osobám, nejčastěji to byli mistři učitelé, se kterými jsem spolupracovala a věděla, že jsou na něco takového připravení. Později mi byl udělen příkaz darovat pečeť některým žákům v průběhu klasických zasvěcení. Hlas jsem uposlechla a prováděla pečetění rukou i těm, které jsem viděla prvně v životě. Volba Vyššího Já byla neomylná, což se ukázalo až s odstupem času. Díky vstupu lidstva do věku Vodnáře jsme připraveni nést tak silné energie.
Proto Vám s radostí přináším Boží pečeť.