Kurz Základy automatické intuitivní kresby

 
Jste ve stresu a nevíte, jak se ho zbavit?
Někdo vás rozzlobil, vztek se v žaludku proměnil na kámen a vy nevíte, jak se ho zbavit?
Rádi by jste malovali a máte pocit, že neumíte?
Zajímáte se o energetické obrázky a chtěli by jste je také umět malovat?
Nebo chcete zažít jen odpočinkový den „ být sama se sebou „ ve skupince lidí stejně naladěných?
 
V tomto kurzu se naučíte poslouchat a malovat svou vlastní intuicí, napojením na své Vyšší Já.
 
Přestanete přemýšlet o tom, co a jak malovat, když neumíte. Začnete zkrátka malovat. Najednou zjistíte, že se Vám papír zaplňuje barvami a tvary a že ze vznikajícího díla máte radost.
 
U kreslení obrázků se uvolníte a zároveň objevíte pro sebe přínosnou – očistnou sebepoznávací techniku.
 
Automatická kresba je styl kreslení, kdy malujete vedeni svou intuicí. To co vzniká vaším malováním není kresleno "hlavou" ale je spontánně zachycováno to, co cítíte.
Vznikají tak nejen léčivé obrázky, ale taky diagnostické, relaxační ........ to jen velmi zjednodušený popis.
 
Programované obrázky – cesta k sobě
Nakreslíte obrázky, které zklidní vaší psychiku a postupně vás povedou k cíli, po kterém toužíte. Pomocí kreslené meditace naprogramujete své podvědomí. Protože jeho síly přesahují vaše představy, mohou vás tyto cílené kresby překvapit.
Po určité době, věnované programovaným obrázkům, prožijete osvobozující zážitek, který který vám umožní lépe se pochopit a porozumět si.
Postupně se vám bude otevírat cesta k Vyššímu já, ke zdroji nekonečné lásky a moudrosti, kterou můžete nazývat Bohem, univerzálním rozumem, pramenem nekonečné lásky, moudrosti a vesmírné energie. Když navážete spojení s tímto pramenem, který je vaší podstatou, zažijete sami sebe jako tvůrce svého vnitřního vesmíru. Budete obdařeni nekonečnou silou, energií a moudrostí. Vaším tělem bude proudit množství energie, kterou budete moci vnímat jako teplo nebo jemnou vibraci. Pomocí programované kresby budete schopni dělat pozitivní změny a pocítíte vnitřní sílu i zodpovědnost za svůj život. Bez upoutanosti na výsledek, pak dosáhnete, po čem toužíte.
To, co budete zažívat, vám umožní přeprogramovat zaběhnuté stereotypy a vzorce myšlení a chování. Otevřou se vám nové perspektivy, o kterých jste nikdy neuvažovali.
Nakreslíte obrázky, při kterých budete napojeni na své podvědomí, zdroj moudrosti, talentů a nesčetných možností. Tuto sílu nemusíte hledat, protože je součástí vás samých. |Stačí ji pouze pochopit a využít pro zlepšení svého života.
Přestože je neviditelná, přinese vám viditelné výsledky a otevře netušené možnosti.
 
Věřím, že automatická kresba stejně jako mne , když jsem se s ní seznámila a začala s ní pracovat, Vás nejen zaujme, ale i obohatí a zlepší Váš život.